У Вінниці планують збудувати новий медичний центр та автоцентр з мийкою. ГРАФІКА

15:40
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

У п’ятницю, 27 вересня, Вінницька міська рада опублікувала оголошення про початок двох громадських обговорень. У місті мають намір побудувати автоцентр з мийкою, а також медичний центр сімейних лікарів. Наразі чекають на пропозиції та зауваження вінничан. 

Медичний центр сімейних лікарів з надбудовою другого поверху має з’явитися по вул. Київській, 49а. Наразі за цією адресою знаходиться аптека та магазин.

Замовником виготовлення містобудівного розрахунку є Анатолій Михайлович Щур.

Згідно із документацією, земельна ділянка під будівництво медичного центру сімейної медицини розташована по вул. Київській на місці існуючої аптеки, яка зблокована з житловим 5-ти поверховим будинком з прибудованими приміщеннями магазину «Київський» та іншими громадськими приміщеннями.

Площа земельної ділянки, на якій планується будівництво медичного центру складає 350 м. кв. Також передбачено озеленення території.

Будівництво медичного центру передбачає влаштування приміщень підвалу, першого та другого поверхів. В підвальному поверсі буде аптечний пункт, кімнати середнього та молодшого медперсоналу, серверна, гардероб, водомірний вузол, електрощитова, господарчі та санітарно-технічні приміщення. Висота підвального поверху від стелі до підлоги становитиме три метри.

На першому поверсі будуть кабінети для сімейних лікарів, процедурна, вестибюль, дві сходові клітини, санітарні та побутові приміщення, а також інші приміщення лікувально-профілактичного призначення.

На другому поверсі заплановані приміщення для медсестер, процедурна, стерилізаційна, палати для хворих та палата інтенсивної терапії, анестезіологічний кабінет, кабінет хірурга, мийна, матеріальна та деякі інші приміщення.

Загальна площа приміщень медичного центру становитиме 751,90 м. кв. Всі поверхи будуть зв’язані між собою двома сходинковими клітинами та ліфтом. Для маломобільних груп населення передбачено облаштування пандусів.

Генпланом передбачено влаштування 13 додаткових місць для паркування автівок та ще три місця для автомобілів людей з інвалідністю. До речі, попередньо заплановано, що заклад будуть відвідувати 40-50 громадян щодня.

Детальніше із містобудівним розрахунком можна ознайомитися за посиланням ТУТ.

Друге громадське обговорення стосується будівництва автоцентру на Вишеньці.

Замовником виготовлення містобудівного розрахунку на будівництво автоцентру по вул. Келецька, 125 є Юлія Борисівна Ільчук. Розробник документації – ТОВ «ВІН-ГІД ІНЖИНІРИНГ».

Вказана земельна ділянка знаходиться в комунально-складській зоні та має цільове призначення для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Вказано, що наразі ділянка вільна від забудови та не має зелених насаджень.

Проект благоустрою території передбачає влаштування мощення тротуарною плиткою навколо будівель, влаштування декоративного зовнішнього освітлення, велосипедної парковки та урн для сміття. Також облаштують пандуси на з’їзди з тротуарів.

Загальна площа забудови становитиме 368 м.кв, а загальна площа приміщень – 667, 1 м.кв. Розраховано на вісім працівників, але в будівлі постійно зможуть знаходитись до 20 чоловік. Поряд із будівлею буде розміщено автомийку, площею 22,3 м.кв.

З усіма вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна також ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою вул. Соборна, 59, каб. 710, або ж за телефонами 59-51-55, 59-51-59.

Пропозиції та зауваження варто надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою. Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Громадське обговорення триватиме протягом одного місяця з моменту опублікування оголошень, тобто до 27 жовтня.