У Вінниці планують збільшити кількість аварійних бригад та закупити генератори для потреб критичної інфраструктури

18:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці планується збільшити кількість аварійних бригад, які могли б оперативно відновлювати надання комунальних послуг. Також планується допомоги коштами комунальним підприємствам в закупівлі 250 генераторів різної потужності для потреб критичної інфраструктури.  

Як йдеться на Facebook-сторінці міського голови Сергія Моргунова, відповідні доручення та заходи було обговорено під час засідання оперативного штабу з підготовки до опалювального сезону.

Доручив збільшити кількість аварійних бригад, які могли б оперативно відновлювати послуги. Щодо запасу деревини для твердопаливних котелень – забезпечити і постійно підтримувати місячний резерв. Стоїть завдання і щодо закупівлі 250 генераторів різної потужності для потреб критичної інфраструктури. Допоможемо коштами комунальним муніципальним підприємствам, готові підтримати на умовах співфінансування й обласні підприємства комунальної власності, – зазначено в дописі. 

 

Окрім того, за повідомленням, передбачено й облаштування пунктів обігріву у житлових масивах. Так, за словами очільника громади, більше 1200 багатоповерхівок мають підвали, де це можна зробити. Якщо ж у будинку немає можливості організувати пункт обігріву, в місті також визначатимуть для цих цілей комунальні заклади у різних мікрорайонах.

Щодо стану готовності комунального господарства до зими, то наразі, за словами Сергія Моргунова, підприємства теплокомуненерго прозвітували про виконання 80% запланованих робіт з ремонту котелень, мереж, теплопунктів. Такий ж відсоток готовності озвучили у газовій службі. Облводоканал вже замінив 54% аварійних водопроводів. Енергетики продовжують ремонтувати обладнання трансформаторних підстанцій, наразі завершено більше половини з переліку. За повідомленням, керівники підприємств переконують, що виконати роботи до початку опалювального сезону встигнуть.

Важливо бути готовими як до штатного проходження опалювального сезону, так і до надзвичайних ситуацій. Ворог не зупиняється ні перед чим: нищить цивільні об’єкти, може завдати ударів й по інфраструктурі. Місту потрібні альтернативні рішення, – підкреслюється в дописі міського голови. 

 

Нагадаємо також, раніше повідомлялось, що до опалювального сезону у Вінниці планується завершити відновлювальні роботи в житлових будинках, які постраждали внаслідок ракетного обстрілу міста 14 липня.

Фото – з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.