У Вінниці планують встановити світлофор на перехресті проспекту Коцюбинського і вулиці Привокзальної

10:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

З’явилася відповідь на петицію, у якій вінничани просили встановити світлофор на пішохідному переході по вулиці Привокзальній. У міській раді зазначили, що це планують зробити на перехресті з проспектом Коцюбинського.

Автор петиції Роман Гуменюк пропонував встановити світлофор на пішохідному переході від ринку по вулиці Євгенія Пікуса до ринку “Привокзальний”. Він наголошував, що завдяки цьому зросте і безпека руху пішоходів, і покращиться рух автотранспорту.

У міській раді погодились, що постійний рух пішоходів через цю ділянку вулиці створює затори в русі транспорту.Водночас там зазначили, що збільшення пропускної спроможності вулиці Привокзальної можливе після встановлення світлофорного об’єкта на перехресті просп. Коцюбинського – вул. Привокзальна.

– Одним із пріоритетних проєктів, передбачених Стратегією розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року – Стратегія 3.0 є комплексна реконструкція проспекту Коцюбинського. Реконструкція проспекту Коцюбинського буде проводитись в декілька етапів. Реконструкція площі Привокзальної планується до реалізації в першу чергу.

– Наразі, комунальним підприємством “Агенція просторового розвитку” розробляються передпроєктні рішення для реконструкції площі Привокзальної, в тому числі буде передбачено світлофорне регулювання на перехресті просп. Коцюбинського – вул. Привокзальної, – йдеться у відповіді на петицію. 

У міській раді зазначили, що запровадження світлофорного регулювання на зазначеному перехресті дозволить збільшити пропускну спроможність вулиці Привокзальної. Зокрема й на ділянці між ринком “Привокзальний” та ринком по вулиці Євгенія Пікуса.

Ілюстративне фото – hna.de/bilder

Читайте також: У Вінниці показали проєктне бачення реконструкції площі Привокзальної. ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Читайте також: Трамвайні колії та зупинка біля набережної: якою буде реконструкція проспекту Коцюбинського у Вінниці. ГРАФІК

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.