У Вінниці планують відремонтувати гуртожиток для переселенців

20:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

В середині травня у Вінниці планують розпочати ремонт гуртожитку для вимушено переміщених осіб. 

Про це йдеться в Telegram-каналі Вінницької міської ради та на Facebook-сторінці заступника міського голови Андрія Очеретного.

Зазначається, що сьогодні було проведено відповідну зустріч з директором проєкту “Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ” Еріком Швайкгардтом та його командою щодо вимушеної міграції людей із зони бойових дій та можливості проведення інвентаризації і швидких ремонтів комунальної інфраструктури. Зокрема, йшлося про грошову допомогу на ремонт гуртожитку для переселенців.

Ми вже маємо хорошу історію співпраці, і наші партнери пообіцяли грошову допомогу на ремонт гуртожитку, де розміщені вимушено переміщені особи. Щоб люди могли жити в комфортних умовах, плануємо 90% суми допомоги направити на відновлення даху, внутрішні роботи на дев’ятому поверсі з заміною всіх елементів – це стосується вікон, інженерних мереж, ремонт приміщень. Решта піде на забезпечення матеріально-технічної бази: холодильники, мікрохвильовки тощо, – повідомляє посадовець в своєму дописі. 

За словами Андрія Очеретного, очікується, що найближчими тижнями “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” укладе відповідні угоди, і в середині травня розпочнуться ремонтні роботи.

Фото – з Facebook-сторінки Андрія Очеретного

Читайте також: Російсько-українська війна – 14 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.