У Вінниці планують утеплити Палац дітей та юнацтва за понад 26 мільйонів

17:20
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Міська влада планує до початку наступної осені термомодернізувати вінницький Палац дітей та юнацтва.

Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради опублікував закупівлі на реконструкцію (термомодернізацію) комунального закладу “Палац дітей та юнацтва Вінницької міської ради”, що розташовується на вулиці Хмельницьке шосе, 22.

Загальна очікувана вартість робіт становить 26 677 949 гривень, у графі “місце, кількість виконання робіт” вказана загальна площа, яка становить 6214,4 м2. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 25 листопада.

Тендерною документацією передбачено влаштування утеплення фасаду «мокрим» способом, з подальшим декоративним опорядженням, влаштування покриття з металочерепиці та профнастилу над прибудовами із зовнішнім  водостоком та додатковими слуховими вікнам для вентиляції горищного простору, влаштування утеплення горищного перекриття неопалювального горища.

Окрім цього підрядник повинен замінити заповнення прорізів зовнішніх стін, що не відповідають вимогам з енергозбереження, а також виконання утеплення стін цоколю та влаштування нового вимощення, для захисту утеплення цоколя та запобіганню промокання основ будівлі.

Також на території Палацу дітей та юнацтва мають влаштувати пандуси (з огородженням до них) та замінити пошкоджені елементів кроквяного даху. Виконати всі роботи у закладі необхідно до вересня наступного року.

Як раніше зазначав Сергій Моргунов у Facebook – комплексна термомодернізація дозволяє створити комфортні умови для дітей та скоротити споживання енергоресурсів. Нагадаємо, що минулого року на території вінницького Палацу дітей та юнацтва будували єдиний міський стадіон європейського класу.

Головне фото: mapio.net