У Вінниці планують спрямувати 16,5 мільйона на комплектацію класів НУШ

17:28
Автор: В'ячеслав Луцков

На території Вінницької міської ОТГ планують спрямувати 16,5 мільйона гривень на комплектування класів “Нової української школи”. Ці кошти планують витратити на меблі, закупівлю комп’ютерного обладнання та дидактичні матеріали.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради з посиланням на директорку департаменту освіти міської ради Оксану Яценко.

– Четвертий рік поспіль впроваджується найуспішніша освітня реформа – Нова українська школа. 1 вересня розпочали навчання 4957 першокласників. Нами було придбано безстрокові ліцензії на доступ до мультимедійного контенту «Країна мрій», на що з бюджету територіальної громади виділили 2,2 мільйона гривень.

У початкових класах створено сучасний освітній простір, організовано освітній процес за новим змістом та новим державним стандартом та проведено фахову перепідготовку педагогів.

Наразі продовжуємо укомплектовувати НУШ необхідними меблями. Незабаром будуть оголошені тендери на закупівлю комп’ютерного обладнання та дидактичні матеріали.

На зазначені цілі плануємо спрямувати 16,5 мільйона гривень, в тому числі за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 8,2 мільйона гривень, співфінансування із бюджету Вінницької міської ТГ – 3,5 мільйона гривень, а за рахунок залишку освітньої субвенції додатково на серпневій сесії міськради виділено ще 4,8 мільйона гривень на придбання комп’ютерної техніки та меблів, – цитують Оксану Яценко.

Вказується, що загалом у школах міста навчається понад 46,4 тисячі учнів.

Ілюстративне фото – lexinform.com.ua

Читайте також: “Лінійка” в парку та сльози першачків: як у школах Вінниці відзначили День знань. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.