У Вінниці планують реконструювати будівлю ТРК “Вінтера”

12:32
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

В будівлі, в якій зараз розташована Телерадіокомпанія “Вінтера”, Вінницька філія “UA: Суспільне” та Молодіжний центр “Квадрат” за адресою вул. Театральна, 15, планують капітально реконструювати до 2021 року. 

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. Так, за словами Валерія Коровія, в цій будівлі планують створити кіноконцертну залу на 800 місць. Цей проект – один зі знакових в Плані стратегічного розвитку Вінниччини на 2019-2021 роки в розділі “Розвиток людського капіталу та підвищення стандартів життя населення”.

В цьому ж розділі передбачається продовження реконструкції палацу Потоцьких у Тульчині та будівництво поруч сучасного готелю за кошти інвесторів, а також забезпечення приміщенням Вінницького академічного обласного театру ляльок “Золотий ключик” на 240 місць.

Загалом в сфері культури Вінниччина в найближчі три роки планує реалізувати 169 проектів на загальну суму майже 423 мільйони гривень. Презентація Плану стратегічного розвитку відбудеться 7 березня на Раді регіонального розвитку, що відбудеться в “Плеяді” 7 березня за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.