У Вінниці планують будівництво нового стадіону

17:44
Автор: Богдан Будай

У Вінниці планується будівництво нового стадіону. Наразі в місті вирішують, в якій саме точці міста він буде розташований. 

Про це сьогодні, 7 грудня, під час відкриття оновленого спорткомплексу “Аква-Він” розповів міський голова Сергій Моргунов, відповідаючи на питання одного з журналістів щодо Центрального стадіону.

На сьогоднішній день ми шукаємо земельну ділянку для того, щоб розмістити, побудувати новий стадіон. Сучасні реалії життя вимагають зовсім іншого підходу щодо площі земельної ділянки, супутньої інфраструктури і, відповідно, самого стадіону. Тому коли ми остаточно визначимось з відповідним початком реалізації, то, звичайно, повідомимо спільноту міста Вінниці, ‒ каже мер.

Водночас, подальша доля стадіону “Локомотив” залишається невідомою.

Нагадаємо, у 2018 році у відповідь на петицію щодо реконструкції стадіону “Локомотив” у Вінницькій міськраді відповіли, що поки що об’єкт не ремонтуватимуть. На той момент в мерії зазначали, що на подібний проєкт немає коштів.

В березні 2019 року стало відомо, що для реконструкції стадіону в місті шукають інвестора.

В тому ж 2019 році тодішній міністр молоді та спорту України Ігор Жданов під час зустрічі з тодішнім очільником ОДА Валерієм Коровієм зазначав, що існуючий стадіон варто зносити. І побудувати новий.

Фото – Зорини Гаджук та з архіву VeжА