У Вінниці підтвердили четвертий випадок зараження вірусом COVID–19

14:40
Автор: Олеся Яненко

У Вінниці підтвердили четвертий випадок зараження коронавірусом, який виявили у п’ятирічного хлопчика.

Цю інформацію у коментарі Vежі підтвердив Степан Томин, завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань “Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України”.

За його словами, станом на сьогодні на території Вінницької області лабораторно підтверджено 4 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. В тому числі наявність вірусу підтвердили у п’ятирічного хлопчика – племінника особи, в якої вчора діагностували перший випадок зараження коронавірусом у Вінницькій області.

Пан Томин зазначає, що дитина перебуває у задовільному стані, лікується в обласній дитячій інфекційній лікарні та має незначну температуру. Він каже, що дитину госпіталізували після початку розслідування стосовно першого підтвердженого випадку зараження COVID-19 у жінки на Вінниччині. Було з’ясовано, що жінка, тітка хлопчика, контактувала з цією дитиною, адже часто була в гостях рідної сестри.

– Було прийнято рішення не наражати дитину на небезпеку, тому дитина була вчора госпіталізована в обласну дитячу інфекційну лікарню. У дитини був відібраний та досліджений матеріал, а сьогодні ми отримали результат, що ця дитина була дійсно інфікована коронавірусом. Швидше за все, джерелом інфікування послугував контакт з тіткою. 

Степан Томин також сказав, що жінка, в якої вчора підтвердили інфікування коронавірусом –  “медичний працівник одного з лікувально-профілактичних закладів Вінниці”.

Нагадаємо, що станом на ранок 26 березня ОДА повідомляла про три випадки захворювань на коронавірусну хворобу на території Вінниччини. 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.