У Вінниці підписали петицію з проханням не підвищувати ціни на проїзд у маршрутках

14:41
Автор: Vежа

У Вінниці підписали петицію з проханням не підвищувати ціни на проїзд у маршрутках. За тиждень вона набрала більш ніж достатню кількість голосів для розгляду. 

У цьому зверненні вінничани просили скасувати рішення виконкому Вінницької міської ради й не підвищувати вартість проїзду у маршрутках з 1 червня. Зокрема автор петиції запропонував встановити хоча б “помірне підняття ціни”.

У нас тепер проїзд дорожче, ніж у Києві (там проїзд складає 8 гривень), а середня зарплата там набагато вища, ніж у Вінниці, – йдеться у зверненні.

Цю петицію підписав 491 вінничанин із 350 необхідних, і наразі вона перебуває на розгляді в міській раді.

Нагадаємо, що з 1 червня у Вінниці зміниться тариф на проїзд у маршрутках, а приватні перевізники перейдуть на безготівкову оплату проїзду.

Повідомлялося, що 29 квітня виконком міської ради переглянув тарифи на проїзд у маршрутних таксі – з 1 червня вартість проїзду у цьому виді громадського транспорту складе 10 гривень.

Також затверджено тариф 12 гривень за одну поїздку на перевезення пасажирів до приєднаних до Вінниці громад (маршрути №30А та №30Б) і на нічному маршруті №25Н (перевозить пасажирів з 22:00 до 6:00).

Ілюстративне фото – “Суспільне”

Читайте також: З 1 червня у Вінниці зросте вартість проїзду в “маршрутках” та буде безготівкова оплата

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.