У Вінниці підняли олімпійський прапор на честь ХVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю

14:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці урочисто підняли Державний прапор України і прапор Національного олімпійського комітету України на честь ХVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю – 2023 та на підтримку українських спортсменів, що візьмуть в ньому участь. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, на події були присутні титуловані вінницькі спортсмени. Це, насамперед, бронзова призерка Олімпійських ігор в Афінах й Заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках та каное Ганна Балабанова, бронзовий призер чемпіонату Європи, учасник Олімпійських ігор у Пекіні та Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики Андрій Ковенко й срібний призер Олімпійських ігор 2000 року у Сіднеї Сергій Чернявський.

 

Крім цього, у заході взяли участь вихованці та тренери-викладачі міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Так, після урочистої частини юним вихованцям спортивних шкіл вручили сувеніри від Вінницького відділення НОК. Також – солодкі подарунки від комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради.

 

Повідомляється, що в Італії в суботу стартував ХVI зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль – 2023. Вони триватимуть до 28 січня. Проходитимуть змагання в регіоні Фріулі-Венеція-Джулія (Італія) та у сусідніх країнах Австрії та Словенії.

Спортсмени виступатимуть у дев’яти видах спорту: біатлоні, лижних гонках, фристайлі, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, стрибках на лижах із трампліну, фігурному катанні, шорт-треку, сноубордингу (паралельних дисциплінах та сноубордкросі). У складі національної юнацької збірної Україну на міжнародній арені представлятимуть 27 атлетів.

Фото – Вінницька міська рада