У Вінниці під час благодійного музичного фестивалю-конкурсу зібрали 20 тисяч гривень для ЗСУ

21:08
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницька дитяча музична школа № 2 вперше організувала та провела благодійний Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Подільські візерунки». Під час заходу вдалось зібрати 20 тисяч гривень, на які придбали необхідні для Збройних сил України медичні джгути-турнікети, що допомагають запобігти крововтраті та врятувати життя наших захисників.

Як повідомляє Вінницька міська рада, гран-прі конкурсу отримав ансамбль домристів Вінницької дитячої музичної школи № 2 – «Дзвінкі струни» (викладачка Валентина Піскова, а концертмейстер Світлана Ліпська). Члени журі відзначили колектив за оригінальність репертуару, злагодженість ансамблевого звучання та манеру виконання.

Проходив фестиваль у дистанційному форматі. Його основна мета була популяризація мистецтва гри на народних інструментах, підтримка талановитих дітей.

Переможців визначали у номінаціях: бандура, домра, баян, акордеон та гітара. Гру конкурсантів оцінювало журі, до складу якого входили провідні викладачі-музиканти з вищих навчальних закладів: Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського, Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського, Вінницького фахового коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича.

Ми створили фестиваль-конкурс, щоб допомогти матеріально та морально військовим. Учні намалювали патріотичні малюнки, робили обереги. Кожен творчий проєкт розвиває нашу культуру, підтримує бойовий дух української нації та допомагає творити благо для наших воїнів! – каже заступниця директора з навчальної роботи ВДМШ № 2 Інна Процюк. 

Зазначено, що участь у фестивалі-конкурсі взяли близько 300 музикантів – музиканти із 15 областей України, які демонстрували свою сольну та ансамблеву виконавську майстерність.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Три вінничанки посіли перші місця на міжнародному турнірі з художньої гімнастики

Читайте також: Для бійців бригади з Вінниччини оголосили збір на антидронові рушниці

Читайте також: Вінницька міськрада планує придбати військових облігацій ще на 150 мільйонів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.