У Вінниці переєструвалася енергетична компанія з Бахмута «Тем Енерго»

20:12
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Станом на зараз до Вінниці релокувались понад 250 підприємств. Зокрема нині відбулась перереєстрація енергетичної компанії з Бахмута – «Тем Енерго». 

Як повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов, компанія спеціалізується на будівництві електричних мереж та має досвід у вітровій енергетиці. Заступник міського голови Андрій Очеретний уточнив, що сфера діяльності компанії розгортається навколо будівництва та введення в експлуатацію електропідстанцій класів напруг від 10 до 330 кВ.

 

– Важливо, що активно займаються відновлювальними джерелами енергії: спеціалізуються на вітрових електростанціях. До початку вторгнення такі зводили в Очакові та Краматорську, – додав Очеретний.

За словами мера, зараз на підприємстві працює 80 людей, а до повномасштабного вторгнення рф в Україну штат був удвічі більшим.

– Але попри виклики, компанія планує розвиватись. Мають намір налагодити ще й виробництво спецтехніки. Важливо, щоб економіка працювала. Це вагомий внесок у Перемогу, – зазначив мер.

Очеретний також повідомив, що Вінницька міська рада вже почала шукати складські приміщення для нового релокованого підприємства.

Нагадаємо, за підсумками релокації до Вінниці підприємств у 2022 році до нашого міста загалом офіційно переїхали 252 підприємства. Підприємства, які вже запустили роботу на новому місці, сприяли створенню 1290 робочих місць (дані станом на початок січня 2023).

Фото з фейсбук-сторінки Андрія Очеретного

Читайте також: “Ми за дві доби знайшли фури і перевезли все до Вінниці”: історія переїзду магазину та видавництва настільних ігор “Lord of Boards”. ФОТО

Читайте також: Завдяки релокованим до Вінниці підприємствам створили 1290 робочих місць

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.