У Вінниці організовують нову екскурсію про талановитих і впливових жінок в історії міста

14:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці цієї суботи, 25 березня, організовують нову екскурсію “Пензлем натхненниць малюємо місто” про талановитих і освічених жінок, які “завойовували серця відомих вінничан і впливали на місто”.

Як повідомляє Департамент маркетингу міста та туризму, під час прогулянки середмістям гідеса Людмила Очеретна розповідатиме про:

– Надію Володимирівну, дружину Олексія Брусилова, яка очолила місцевий комітет Червоного Хреста. Вона організувала цілу мережу лазаретів, госпіталів і притулків та займалася благодійними справами;
– Ванду Непокойчицьку, дружину Любомира Длуголенського, яка заснувала найстарішу вінницьку друкарню та присвятила її розвитку більшу частину життя;
– першу готельєрку Вінниці Євгенію Прунмаєр, яка поєднувала в собі розум, жіночність та фінансову грамотність;
– прибалтійську баронесу Олександру фон Бістром, яка була “цілим всесвітом для Миколи Пирогова”;
– козачку Оксану, дружину Івана Богуна Одарку та багатьох інших чудових жінок.

Також учасники та учасниці події дізнаються про “стійкий і тривалий амурний трикутник” між Михайлом Коцюбинським, Вірою Дейшею та Олександрою Аплаксіною, а також – історію про складні сімейні стосунки Натана Альтмана з дружиною Іриною Дега-Рачек – чарівною балериною та “золотою моделлю” художника.

Екскурсія розпочнеться о 12:00 на Площі Героїв Небесної Сотні. Вартість екскурсії становить 180 гривень, а для переселенців – 90 гривень. Для участі необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

Фото – зі сторінки Департамент маркетингу міста та туризму у Facebook

Читайте також: Нові екскурсійні проєкти, тури та тематичні вечірки: розклад заходів від «Офісу туризму Вінниці» у березні

Читайте також: Виготовлення свічки, ляльки-мотанки та брошки: у Вінниці у березні відбудеться п’ять майстер-класів від «BYVI»

Читайте також: На Вінниччині влітку планують організувати “історичне ралі” на раритетних авто

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.