У Вінниці оновлюють дорожню розмітку на пішохідних переходах, “острівцях безпеки” та роздільних смугах

12:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

Працівники комунального підприємства «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» продовжують працювати над відновленням дорожньої розмітки.

Як повідомляє Вінницька міська рада, розмітку поновлюють на пішохідних переходах, “острівцях безпеки” та роздільних смугах. Зазначається, що це потрібно для підвищення безпеки усіх учасників дорожнього руху – водіїв та пішоходів.

Працівники комунального підприємства «СМЕД ОДР» продовжують здійснювати відновлення дорожньої розмітки. Ці роботи є звичайними щорічними заходами (…) – пояснює директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін.

Також у департаменті транспорту та міської мобільності ВМР додають, що проведення робіт можливе лише за сприятливих погодних умов.

Так, наразі бригади КП проводять роботи на ділянках дороги біля вулиць Замостянська й Андрія Первозванного, а також проспекту Космонавтів.

Загалом дорожню розмітку відновлено на восьми ділянках біля вулиць: Пирогова, В’ячеслава Чорновола, Магістратської, Соборної (пішохідні переходи), Архітектора Артинова, Грушевського, Київської, площі Героїв Майдану та площі Калічанської.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці на вулиці Проєктній почали бетонувати дорогу до трьох індустріальних парків

Читайте також: У Вінницьких Хуторах в рамках програми співфінансування асфальтують провулок Леонтовича

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.