У Вінниці обрали переможців конкурсу бізнес-ідей для учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців запасу

21:39
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Сьогодні, 6 липня, у хабі «Місто змістів» підбили підсумки конкурсу бізнес-ідей «Ти зможеш! Ми допоможемо!». За його результатами двоє учасників отримали грантову підтримку на реалізацію своїх бізнес-проєктів.

Як повідомляє Вінницька міська рада, грантова підтримка надана учасникам в межах конкурсу бізнес-ідей для учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців запасу, організованого тематичним фондом «Арсенал підтримки» спільно із благодійним фондом «Подільська громада».

На конкурс було подано 29 заявок. Для учасників конкурсу провели навчання за підтримки міського освітньо-аналітичного центру допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім’ям загиблих «Ветеранський простір». В результаті вони презентували свої проєкти.

На кожен проєкт грошова передбачена підтримка в межах 50 000 гривень. “Обидва бізнеси «їстівні». Один – це «Виробництво продукції з в’яленого м’яса «Griffin’s kitchen», інший – «Домашні смаколики від Юлії «Garden Stars», – каже очільниця правління Фонду громади «Подільська громада» Олена Данілова.

Переможниця конкурсу Юлія Гаврилюк відзначила, що ці кошти підуть на підтримку уже існуючого бізнесу:

 

– Ми переселенці і коли відновлювали чоловікову батьківщину, то єдине, що там було вціліле – це сад. Він гарно плодоносив, і я вирішила – буду готувати для дітей козинаки. А робила їх з того, що родило в саду. А потім з’явилися мармеладки, цукати, фруктове морозиво. Так я стала «феєю солодощів». Зараз займаємося вирощуванням малини. До нашої справи долучились друзі. Ми виготовляємо широкий асортимент продукції. Маємо докупити обладнання, якого нам бракує.

 

 

Леонід Гуменний з проєктом «Виробництво продукції з в’яленого м’яса «Griffin’s kitchen» розповів, що виготовлятимуть прошуто, хамон та загалом весь спектр продукції із в’яленого м’яса:

 

– Починалося все з хобі. Я і двоє моїх побратимів готували цю смакоту. Хто пробував нашу продукцію, просили продати їм. Дружина відправила мене на конкурс, аби я пройшов навчання. Поки на ринок зі своєю торговою маркою не виходимо. Адже не вистачає ні обладнання, ні оборотних коштів.

За словами заступниця начальника відділу підтримки бізнесу управління економічної політики департаменту економіки і інвестицій міської ради Олена Присяжнюк, на базі фонду «Арсенал підтримки» місто допомагатиме стартапам початківцям розпочинати власну справу у галузі соціального підприємництва. “Наразі у Вінницькій міській раді працюють над механізмом допомоги фонду, і над тим, щоб ми були включені у процес фінансування початківців стартапів”, – каже Олена Присяжнюк.

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.