У Вінниці обговорять з громадськістю будівництво Палацу спорту

13:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 24 Червня 2018, в 19:24

У Вінниці завершується громадське обговорення можливості будівництва багатофункціонального Палацу спорту на Тяжилові. Наступний крок – громадські слухання.

Вінничани зможуть детальніше ознайомитися з проектом та висловити власні думки вже у понеділок, 25 червня. Слухання відбудуться у приміщенні Хаб.Вінниця, що по вулиці Пушкіна, 11. Початок о 18:30.

Замовником даної документації є департамент капітального будівництва Вінницької міської ради.

Нагадаємо, що багатофункціональний Палац спорту для ігрових видів спорту мають збудувати по вул. Ватутіна, 18Б. Протягом двох років на його будівництво збираються витратити близько 90 мільйонів гривень. З них 30 мільйонів мають надійти з міського бюджету, стільки ж – з державного, а ще третину коштів виділять з обласного бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вінниця потрапила в перелік міст, яким Кабмін виділить кошти на будівництво Палацу спорту

Палац спорту буде збудовано згідно з типовим проектом, наданим Міністерством спорту. Арена-трансформер зможе приймати змагання з шести ігрових видів спорту – баскетболу, волейболу, гандболу, футзалу та інших. Також спорткомплекс можна буде використовувати для проведення концертів. До того ж,  стадіон буде розділений на чотири сектори з сидячими та стоячими місцями, а також збудують VIP-ложу. Таким чином у Палаці спорту одночасно зможе перебувати понад 2000 глядачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виглядатиме майбутній вінницький спорткомплекс за 90 мільйонів: ГРАФІКА

Додамо, що подібні спорткомплекси також мають з’явитись у Черкасах, Хмельницькому, Рівному, Тернополі і Львові. Як і Вінниця, вони отримають по 27 мільйонів гривень з державного бюджету, лише Рівне  – 15 мільйонів.