У Вінниці запрацювало підприємство “УКпостач”, релоковане з Харківщини

13:49
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці почало роботу ще одне релоковане підприємство – “УКпостач”, яке виготовляє холодильне обладнання для напоїв і продуктів. Загалом до нашої громади переїхало вже 135 підприємств. 

Про це повідомляє Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

 

– У Вінниці запустилось ще одне релоковане підприємство – «УКпостач». Потужності перевезли з міста Дергачі на Харківщині. За місяць зуміли перетворити склад на виробництво. Виготовляють холодильне обладнання для напоїв і продуктів. Сьогодні подивився, як «освоїлись» на новому місці, поспілкувався з колективом. Було приємно почути, що на роботу влаштовані і вінничани. Загалом тут вже працює 233 фахівці, з яких 134 – мешканці нашої громади. І як зазначив керівник, до кінця року персонал ще можуть збільшити, – йдеться в повідомленні.

Вказано, що підприємство входить до складу холдингу UBC, з яким Вінниця вже має досвід співпраці. Нагадують, що ця компанія побудувала у Вінниці свій завод «Грін Кул», який став першим на території нашого індустріального парку.

 

“Загалом до нашої громади переїхало 135 підприємств та підприємців з постраждалих регіонів. Більшість з них відновили роботу. І це важливо для зміцнення економічного фронту” – зазначив міський голова.

Фото з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова