У Вінниці нещодавно відновив роботу ще один дитячий садок

10:10
Become a Patron!

У Вінниці нещодавно відновив роботу ще один дитячий садок – №45. У підвальному приміщенні тут за кошти міської ради зробили капітальний ремонт для адаптації його під найпростіше укриття. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, найпростіші укриття в садочках містять приміщення, в яких діти, згідно із віковими групами, перечікують повітряну небезпеку та продовжують заплановані заняття згідно з графіком. Крім цього, там облаштовано місця для ігор, є дидактичні та демонстраційні матеріали.

Відкриття чергових садочків – це чудова нагода не тільки налагодити малечі контакт з однолітками, а й полегшити можливість батькам спокійно працювати, адже в укриттях закладів дошкільної освіти створений безпечний простір на час надзвичайних ситуацій, – каже директорка департаменту освіти Оксана Яценко.

Зазначено, що найпростіші укриття в садочках оснащені усім необхідним та відповідають усім вимогам ДСНС. Вже 34 чергових дитячі садочки різних форм власності працюють у Вінницькій міській територіальній громаді.

Фото – Pixabay

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.