У Вінниці на залізничному вокзалі відкрили зал очікування для військових. ФОТО

11:32
Автор: Катерина Дядюк

На залізничних вокзалах Вінниці та Маріуполя “Укрзалізниця” відкрила ще два зали очікування для військових – учасників Операції об’єднаних сил.  

Про це сьогодні вранці на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова УЗ Євген Кравцов. Зокрема він зазначив, що такі приміщення вже працюють цілодобово на п’яти інших вокзалах України: в Києві, Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі).

За повідомленням інформаційного агенства “Інтерфакс-Україна”, всі ці  зали очікування переобладнані з колишніх депутатських залів.

 

У повідомленні йдеться, що за даними Укрзалізниці, всі зазначені зали призначені для короткочасного перебування військовослужбовців – учасників ООС за наявності у них посвідчення особи та проїзного документа на поїзд (крім приміського сполучення).

Повідомляється також, що для комфорту відвідувачів є кімнати для прийому їжі, санвузли, душ, місця для сидіння, телевізори, холодильники, розетки для зарядки мобільних пристроїв, доступ до інтернету. Крім того, військові можуть скористатися дошкою для прасування з праскою, мікрохвильовою піччю та чайником.

Фото – зі сторінки Євгена Кравцова у Фейсбук