У Вінниці на вулиці Князів Коріатовичів встановили ще один острівець безпеки. ФОТО

9:37
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці встановили ще один острівець безпеки – цього разу на нерегульованому пішохідному переході через вулицю Князів Коріатовичів. Так, перехід на цій вулиці став безпечнішим в районі пляжу “Спартак” – напроти ЖК “Резиденція”.

Як повідомляється на сторінці Віктора Перлова, урбаніста, радника міського голови та експерта з організації безпеки дорожнього руху, смуги на переході мали надлишкову ширину – 4,6 метра. Тепер їх розмір зменшений до 3,6 метра – ширини, що вимагається державними будівельними нормами.

  

Перехід поєднує житлову забудову з єдиною на весь район зеленою зоною відпочинку, а також зупинки громадського транспорту зі спеціалізованою дитячо-юнацькою спортивною школою олімпійського резерву з веслування, тож потребував зниження швидкості транспортного потоку, та впорядкування смуговості – пояснює в публікації Віктор Перлов.

Також радник міського голови підкреслює, що бетонні конструкції острівців безпеки створюють ветерани АТО, а саме – соціальне підприємство “УВВ Інжиніринг”.

Нагадаємо, у Вінниці за півтора року встановили вже сімнадцять острівців безпеки (враховуючи вказаний) і збираються цьогоріч встановити ще на чотирьох вулицях. Так, острівки планують встановити по вулицях Київській, Шимка, Ватутіна та Зодчих.

Ми позначили на мапі уже наявні острівці безпеки, а також ті, які буде облаштовано цьогоріч (мапа створена 26 серпня). Натисніть на зображення, щоб збільшити:

Дізнатися, що думають вінницькі водії та пішоходи про острівці безпеки, можна в нашому матеріалі:

Читайте також: Острівці безпеки: де вони вже є у Вінниці, де з’являться невдовзі та що про них думають містяни. ГРАФІКА

Фото зі сторінки Віктора Перлова 
Графіка – Vежа

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.