У Вінниці на вулиці Довженка стався вибух газу в житловому будинку

18:19
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Сьогодні в першій половині дня у Вінниці стався вибух газу в одному з житлових будинків по вулиці Довженка. Внаслідок вибуху постраждав власник приміщення.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці АТ “Вінницягаз”.

 

 

 

– Сьогодні, 15 лютого, у першій половині дня в приватному житловому будинку на три квартири по вулиці Довженка, 21 стався вибух. За попередньою версією, стався спалах газоповітряної суміші. Це трапилося, коли господар дому запалив сірник, щоб підкурити цигарку – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в результаті вибуху помешкання зазнало значних руйнувань: пошкоджено капітальну та міжкімнатну стіни, зірвано вхідні двері та вибито шибки у вікнах. Власник квартири зазнав опіків.

Як наслідок, після нещасного випадку на місце подій прибули фахівці Вінницягазу та припинили подачу газу в будинок.

 

 

 

 

– Для вивчення причин вибуху у Вінниці по вул. Довженка, 21 Управлінням Держпраці у Вінницькій області створюється спеціальна комісія. Про причини події можна буде говорити після завершення роботи комісії – зазначають на підприємстві.

В АТ “Вінницягаз” нагадують про необхідність неухильного дотримання правил безпечного використання газу у побуті. Також, зазначається, що аби попередити нещасні випадки, власники помешкань або балансоутримувачі повинні подбати про щорічне технічне обслуговування внутрішніх будинкових систем газопостачання.

Фото – “Вінницягаз”