У Вінниці на території колишнього санаторію відбудеться лекція “Простори та можливості. Процес ревіталізації та його переваги”

12:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці в суботу, 29 червня, на Території SUN (колишній дитячий санаторій імені Коцюбинського) відбудеться лекція “Простори та можливості. Процес ревіталізації та його переваги”. Це буде остання лекція в рамках проєкту “Boost_4_Culture”, який Мистецьке об’єднання “PLAI” реалізовує з вересня минулого року. 

Як йдеться в анонсі події, читатиме лекцію Марія Смирнова – одна з експерток, що працювала над концепцією розвитку Території SUN.

– На останній лекції проєкту “Boost_4_Culture” ми говоритимемо про простори та їх можливості. Про оживлення та переформатування занедбаних об’єктів та територій на інноваційні та креативні локації. Про роль культурної інфраструктури в підтримці культурного життя та розвитку туризму, – вказується в дописі. 

Кажучи про лекцію, організатори події зазначають, що лекторка – архітекторка та експертка зі сталого просторового планування.

– Міська активістка та дослідниця. Вивчає та досліджує сучасні тенденції та виклики розвитку міст та територій, вивчає вплив змін клімату на довкілля та урбанізовані території, а також впровадженням рішень за зменшення негативного впливу на природу. На сьогоднішній момент працює провідною архітекторкою в Агенції просторового розвитку м. Вінниця, – підкреслюють організатори заходу. 

Вхід вільний, але реєстрація обовʼязкова. Зареєструватися можна ТУТ.

Дата: 29 червня, субота;
Час: з 15:00;
Де: Територія SUN, вул.Синьоводська (колишня Маяковського), 243.

Нагадаємо, в суботу та неділю, 29-30 червня, на території колишнього дитячого санаторію імені Коцюбинського відбудеться вікенд “Територія SUN: Відновлення”. На ньому заплановано презентувати концепцію ревіталізації колишнього дитячого санаторію імені М. Коцюбинського та представити пілотні активності в рамках майбутньої її реалізації.

Афіша – з Facebook-сторінки артпростору “ПІЧ”

Читайте також: У Вінниці на території колишнього дитячого санаторію відбудеться воркшоп “Land Art Sun”

Читайте також: У Вінниці містян та гостей міста запрошують на вікенд “Територія SUN: Відновлення”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.