У Вінниці містян та гостей міста запрошують на вікенд “Територія SUN: Відновлення”

16:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці містян та гостей міста запрошують на вікенд “Територія SUN: Відновлення”. На ньому заплановано презентувати концепцію ревіталізації колишнього дитячого санаторію імені М. Коцюбинського та представити пілотні активності в рамках майбутньої її реалізації.

Як зазначається на сторінці Департаменту маркетингу міста та туризму, заходи відбуватимуться 29 і 30 червня.

Так, громадсько-культурний захід “SUN Territory” проходитиме в рамках реалізації Стратегії розвитку культури Вінницької МТГ до 2025 року з підтримки програми #EU4Culture, яка фінансується Європейським Союзом та реалізовується Goethe-Institut Ukraine.

Вказано, що програма складатиметься з освітніх та мистецьких активностей, воркшопів, лекцій та акустичних музичних виступів. На відвідувачів чекають:

– лабораторія візуальних практик;
– лекції на тему екології та ревіталізації просторів;
– воркшопи та майстеркласи;
– дерев’яні ігри, ремесла.

– Організатори прагнуть показати ресурс для відновлення, який може забезпечити цей простір, через новітні культурні, освітні, екологічні та урбаністичні заходи, – йдеться в анонсі.

Зокрема, однією з ключових подій стане презентація концепції розвитку та ревіталізації колишнього санаторію ім. М. Коцюбинського для створення мистецької платформи та рекреаційної зони з можливостями активного відпочинку і туризму. Над її створенням працювали фахівці з різних міст України в рамках трьох тематичних резиденцій.

Основна програма та деталі публікуватимуться на сторінках Вінницька міська рада, Культурний Код. Вінниця та проєкту SUN Територія.

Вікенд “Територія SUN: Відновлення” відбудеться 29 і 30 червня, з 12:00 до 20:30, за адресою вул. Синьоводська (колишня Маяковського), 243. Вхід вільний.

Фото організаторів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.