У Вінниці на Старому місті збудували півтора кілометра самопливної каналізації та насосну станцію

13:52
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці продовжують масштабний проєкт з каналізування мікрорайону на Старому місті. Цьогоріч там збудували півтора кілометра самопливної мережі каналізації та насосну станцію.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, цей проєкт охоплює 11 вулиць та провулків квартального комітету “Добробут”. Там також зазначили, що підключення будинків до централізованої мережі водовідведення є набагато зручнішим та економнішим для мешканців, ніж використання вигрібних ям.

– Проєкт по каналізуванню на території квартального комітету “Добробут” передбачає будівництво каналізації на вул. Привокзальній, вул. Кутузова, вул. Хуторянській, вул. Одеській, вул. І.Федорова, вул. П.Дорошенка, вул. Гетьмана Сагайдачного та інших, – розповів Олександр Зімбовський, заступник директора Департаменту міського господарства міської ради.

– Згідно з проєктом, збудують самопливну мережу протяжністю 5,9 км, напірну мережу протяжністю 1 км та 3 КНС. Роботи виконують у кілька етапів, враховуючи обсяги, – додав директор Департаменту.

Повідомляється, що у 2019 році збудували 1,6 км мереж на вул. Привокзальній та пров. Привокзальному, та КНС на вул. Кутузова. У 2020 році проклали 1,5 км мереж каналізації на вул. Привокзальній, вул. Хуторянській та зробили напірну мережу каналізації на вул. Федорова та самопливну мережу каналізації на вул. Кутузова.

А в цьому році збудували 1,5 км самопливної мережі каналізації на вул. Кутузова, І.Федорова П.Дорошенка, Одеській, а також влаштовано КНС на вул. І.Федорова. В межах планів на 2021 рік роботи завершено. Продовжити роботи по цьому об’єкту планують наступного року.

 

Фінансується цей проєкт з бюджету громади. Також він отримав підтримку і з обласного фонду охорони природного навколишнього середовища.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: З початку року у приватному секторі Вінниці оновили 11 вулиць

Читайте також: У Вінниці планують реконструювати дорогу і тротуар по вулиці 600-річчя

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.