У Вінниці на Старому місті відновлюють реконструкцію вулиці Шепеля

13:16
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Вінниці по вулиці Шепеля відновлюють роботи з комплексного капремонту вулиці. Тут вже заасфальтували майже 4 000 квадратних метрів, а будівельники продовжують займатися перенесенням та влаштуванням комунікацій.

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці вінницький міський голова, Сергій Моргунов:

Старе місто. Вулиця Якова Шепеля. Пам’ятаю, як 23 лютого відвідав об’єкт – якраз стартував комплексний капремонт. І наступного дня – повномасштабне вторгнення. Замороження всіх проєктів. Важливо, що сьогодні ми отримали можливість відновити роботи. Вже заасфальтували майже 4000 кв м, це – чорновий нижній шар. Будівельники продовжують займатися перенесенням та влаштуванням комунікацій, – йдеться в дописі.

Зазначається, що реконструкція дозволить підвищити безпеку та комфорт для всіх учасників руху і частково розвантажити вулицю Данила Нечая.

У планах проєкту було, зокрема: оновлення дороги, тротуарів, павільйонів громадського транспорту, влаштування велодоріжок, освітлення, камер відеонагляду, ремонт підземних мереж та озеленення.

 

Нагадаємо, 23 лютого цього року у Вінниці розпочалась комплексна реконструкція вулиці Шепеля, що на Старому місті. Тут мали відремонтувати проїжджу частину та тротуари, перенести під землю комунікації, виокремити велодоріжки та інше. Загальна вартість проєкту – 27 мільйонів гривень. Завершити капітальний ремонт планували на початку літа, однак з початком повномасштабного вторгнення роботи призупинили.

Фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: Нове покриття і підземні комунікації: у Вінниці почали реконструкцію вулиці Шепеля. ФОТО

Читайте також: У Вінниці повністю завершили реконструкцію вулиці Данила Нечая. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.