У Вінниці на Старому місті планують встановити світлофор на одному з перехресть

16:27
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на Старому місті на одному з перехресть планують облаштувати світлофор. Йдеться про перетин вулиць вул. Московської, 8-го Березня та вулиці Якова Гальчевського. 

В четвер, 10 лютого, виконком міської ради вирішив надати дозвіл КП “Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху” на проектування світлофорного об’єкту.

Згідно з документом, у виконавчому комітеті вирішили:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству Вінницької міської ради “Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху” на проектування світлофорного об’єкту по вул. Московська – вул. 8 Березня – вул. Я. Гальчевського в м. Вінниці.

2. Зобов`язати замовника:

2.1.Розробити проектно-кошторисну документацію та затвердити їх в установленому порядку.

2.2.До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документу, що надає право на виконання вищезазначених робіт в департаменті архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011р. № 466 (зі змінами від 26 серпня 2015 р. № 747) з наступним прийняттям об’єктів до
експлуатації в установленому законодавством порядку.

2.3.Після завершення будівництва, до прийняття об’єктів до експлуатації, виготовити та погодити у встановленому порядку виконавчу зйомку М 1:500 та подати службі кадастру департаменту архітектури та містобудування з відомостями про мережі, в т. ч. вулично-дорожню мережу, відповідно до ДБН Б.1.1-1Б:2013 “Склад та зміст містобудівного кадастру”.”

Нагадаємо, у Вінниці переформатували роботу світлофора на перехресті Воїнів Інтернаціоналістів та Хмельницького шосе.

Фото – Google Maps