У Вінниці на семи локаціях встановлять камери автофіксації порушень ПДР. ПЕРЕЛІК

14:14
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці незабаром має запрацювати система фіксації правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху в автоматичному режимі.

Як повідомляє “Суспільне. Вінниця”, Департамент патрульної поліції погодив сім локацій для встановлення камер автоматичної фіксації:

– вул. Київська, 79 (в напрямку вул. С. Зулінського);
– вул. Київська, 126 (в напрямку вул. Гонти);
– Хмельницьке шосе, 75-а (в напрямку вул. Магістратської);
– вул. Пирогова, 59 (в напрямку вул. Зодчих);
– перехрестя вулиць Шевченка та Келецької (у напрямку вул. Пирогова);
– пр. Юності 46/28 (перехрестя Юності та вул. Андрія Первозваного в напрямку вул. Келецької);
– вул. Лебединського, 13 (в напрямку Немирівського шосе).

Зазначено, що наразі камери ще не встановлені. Першочергово вони фіксуватимуть перевищення швидкості.

***

Як зазначає “Суспільне”, після фіксації події Системою інформація буде надходити до центру обробки даних автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху Департаменту патрульної поліції, де розглядається уповноваженим поліцейським, з врахуванням відомостей отриманих з відповідних баз даних (реєстрів), необхідних для винесення постанови про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі.

Адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, несе відповідальна особа:

– фізична особа або керівник юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб;
– належний користувач відповідного транспортного засобу, якщо відповідні дані внесено в Єдиний державний реєстр транспортних засобів.

У разі якщо транспортний засіб зареєстровано за межами території України, до адміністративної відповідальності притягається особа, яка ввезла такий транспортний засіб на територію України. Постанова може виноситися без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Після винесення Постанова друкується на паперовому бланку зі спеціальними елементами захисту та протягом трьох днів надсилається відповідальній особі рекомендованим листом з повідомленням на адресу місця реєстрації (проживання) фізичної особи (місцеперебування юридичної особи) або вручається особі, яка ввезла транспортний засіб (іноземна реєстрація) на територію України, відповідними підрозділами Державної прикордонної служби України.

Постанова набирає законної сили після її вручення особі або отримання поштового повідомлення про вручення або про відмову в її отриманні, або повернення поштового відправлення з позначкою про невручення.

Як раніше повідомлялося, на Вінниччині протягом 2021 року встановлять 11 комплексів автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху. У травні було відомо про встановлення приладів у населених пунктах, де спостерігається висока аварійність через систематичне перевищення швидкості учасниками руху: Якушинці, Ксаверівка, Стрижавка, Павлівка та ін.

Читайте також: На Вінниччині цього року встановлять 11 комплексів автофіксації порушень на дорогах

Читайте також: У Вінницькій області встановлюють комплекси автофіксації порушень на дорогах

Читайте також: Вісімсот «очей» на вулицях міста: як у Вінниці працює Ситуаційний центр. ФОТОРЕПОРТАЖ

Головне ілюстративне фото – today.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.