У Вінниці на пляжі влаштують фестиваль піщаних скульптур

16:00
Автор: Дар'я Гоц

Наступного тижня на одному із пляжів Вінниці влаштують фестиваль піщаних скульптур. Взяти участь зможуть усі бажаючі, незалежно від віку, а організатори підготують чимало подарунків для авторів найцікавіших робіт. 

Захід запланований на наступну суботу, 4 серпня. Початок о 15:30, а місце – пляж “Хімік”.

Як зазначають організатори, фестиваль має на меті сприяти проведенню цікавого дозвілля дітей, підлітків, молоді та взагалі усіх відпочиваючих вінничан.

З 15:00 до 15:30 триватиме реєстрація всіх учасників. Саме ж виготовлення піщаних скульптур триватиме з 15:30 до 17 години, після чого оберуть на нагородять переможців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Котяча гора» та спінер з піску: у Вінниці відбувся фестиваль піщаних фігур. ФОТОРЕПОРТАЖ

Як прокоментував Vежі директор КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання” Дмитро Мира, участь можуть брати як діти, так і дорослі вінничани. Переможців фестивалю за найцікавіші скульптури обиратиме журі, яке складатиметься із представників оргкомітету та ЗМІ. Щодо подарунків, то вибір великий: тут і сувеніри, і різноманітні подарунки від спонсорів, та навіть кавуни.

Для того, щоб всім бажаючим вистачило матеріалу для своїх скульптур, на пляж додатково завезуть близько 8-10 тонн піску.

Також, якщо дехто вже точно визначився, що братиме участь у фестивалі – варто заздалегідь зареєструватися за номером 097-180-86-04, для того, аби організатори могли орієнтуватися у можливій кількості учасників.

Організатори заходу: Вінницька міська рада; відділ у справах молоді та туризму; “Центр підліткових клубів за місцем проживання”; ГО “Молодіжна біржа праці”; патрульна поліція Вінницької області (спільний проект підтримки підготовки поліцейських (РТАР). Генеральний партнер: Компанія ГрадоСтрой. Спонсори: ігрове кафе “Дастоша”; морозиво “Рудь”; кав’ярня “Turman coffee house”.