У Вінниці на пляжі «Хімік» будують волейбольний майданчик. ВІДЕО

13:58
Автор: Олеся Яненко

На одному з вінницьких пляжів будують волейбольний майданчик. Зводять спортивну локацію коштом бюджету громади, виділених в межах проєкту “Бюджет громадських ініціатив”. 

Як ідеться в сюжеті “Віти”, тут вже зроблені земляні роботи, влаштований екран з геотекстилю, засипається пісок, облаштовують огородження. За словами директора департаменту міського господарства міськради Віталія Місецького, майданчик планують добудувати до кінця серпня. 

 

 

 

Фото – Вінницька міська рада

Ідея щодо будівництва нової спортивної локації належить вінничанину Євгенію Саричеву. Він автор проєкту-переможця  конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» – «Центр пляжного волейболу». За цю ініціативу проголосувало більше тисячі людей, а з бюджету громади виділили мільйон гривень. Він розповідає, що будівництво ведеться на місці старого спортивного поля:

– Це були просто дві волейбольні стійки, і більше ґрунту, аніж піску.

Як пише Вінницька міська рада, розмір волейбольного майданчика 26 на 24 метри. Він буде розділений на дві ігрові зони. Тут одночасно зможуть грати у волейбол чотири команди. Тут також облаштують також трибуну для глядачів.

Конкурс «Бюджет громадських ініціатив» у Вінниці започаткували в 2016 році, за цей час вже реалізували 61 проєкт.

Читайте також: Воркаут-майданчик, бетонні меблі та відеонагляд: на Тяжилові завершили проект “БГІ”. ФОТО

Читайте також: На Тяжилові встановили корабель-клумбу «Мрія» з червоними вітрилами. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.