У Вінниці на окружній стався нещасний випадок: одна людина загинула, а кілька районів міста опинилось без світла

13:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 25 червня, в обідню пору в частині Вінниці зникло світло. Причиною став нещасний випадок на Житомирському шосе, де загинула людина. Через знеструмлення світла не було й у “Вінницяоблводоканалі”.

Анна Олійник, речниця Нацполіції області розповіла, що за попередньою інформацією, по Житомирському шосе проводились будівельні роботи. Кранівник не розрахував габаритів і стрілою пошкодив лінію електропередач. На жаль, стався й нещасний випадок провід впав на одного з робітників, і від удару струмом той загинув на місці події.

Наразі там працює слідчооперативна група.

Внаслідок цього у кількох районах міста зникло світло. У пресцентрі “Вінницяобленерго” повідомили, що з ладу вийшли три підстанції (зокрема на Вишеньці й на Хмельницькому шосе).

Понад годину світла не було у “Вінницяоблводоканалі”, тому у всьому місті було відсутнє водопостачання. На підприємстві розповіли, що подачу світла їм відновили, тож послугу скоро відновлять.

– У нас годину була відсутня електроенергія. Тому подачі води не було по всьому місту. Щойно світло з`явилось – невдовзі має відновитись водопостачання” зазначила Наталя Вінницька, начальниця відділу діловодства та інформаційного забезпечення КП “Вінницяоблводоканал”.

Фото – sigmatv.com.ua