У Вінниці на очистку Староміського озера виділили понад 920 тисяч

14:58
Автор: Vежа

У Вінниці планують очистити озеро, що на Старому місті. Роботи мають завершити до кінця жовтня.

Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради оголосив тендер на капітальний ремонт гідротехнічної споруди з очисткою штучної водойми (озера Староміське) по вул. Покришкіна, біля буд. 8В. На роботи готові надати щонайбільше 920 519 гривень.

Згідно з тендерною документацією необхідно видалити сухостійні та аварійні дерева, викорчувати пні та чагарник. Робітники також виконають земляні роботи, укріплять схили, облаштують майданчик для пожежних машин, укладуть каналізаційні труби. Також засіють газони та висадять дерева й кущі.

Вказано, що виконати роботи необхідно до 29 жовтня.

Наразі ще приймають тендерні пропозиції. Відкритий аукціон з визначення виконавця робіт буде запланований після 12 квітня.

Нагадаємо, що очистка озера Староміське – один із проектів-переможців конкурсу “Бюджет громадських ініціатив”, які мають бути реалізовані протягом 2021 року.

Візуалізація проекту:

Проект передбачав очистку озера Староміське, поглиблення дна, інженерні споруди для регулювання рівня води, в тому числі з метою використання озера, як природного пожежного резервуара в густонаселеному мікрорайоні з дитсадком.

Головне фото: Вінниця.info

Читайте також: МІКРОрайони Вінниці: історія Старого міста від Коріатовичів і до наших днів

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.