У Вінниці на мітингу відбулася сутичка: побиті активісти та вікна “Вінтери”. ВІДЕО

13:56
Автор: Vежа

У неділю, 9 липня на Майдані Героїв Небесної Сотні, де традиційно відбувають мітинги активістів різних організацій та партій, відбулася бійка.

Конфлікт стався відразу після виступу активістів “Народної волі” та “Чорного комітету”, котрі звинуватили інших активістів у “співпраці з владою”.

  • Не гідно називати себе опозиціонером, вести за собою людей, а потім тишком-нишком у владних коридорах вирішувати власні меркантильні питання, – сказав представник “Чорного комітету” Денис Котов.

У своїй промові Котов мав на увазі активіста Андрія Верича, який незадовго до цього намагався приватизувати земельну ділянку у Вінниці, чим спровокував конфлікт з ветеранами АТО.

Власне сутичка відбулася під час виступу представника ГО “Народна воля” Андрія Вербицького, який підійшов до мікрофону з відром, у якому була земля. Після короткої словесної перепалки з Веричем, Вербицький кинув відро із землею у Верича, після чого розпочалася бійка.

Під час штовханини було розбите вікно ТРК “Вінтера”, на ґанку якої і відбувався мітинг. Присутні на місці патрульні швидко затримали винуватців бійки і доправили у поліцейський відділок. Їм інкримінують хуліганство, у той час як Андрій Верич звернувся до поліції із заявою про завдання йому легких тілесних ушкоджень.

Пізніше активісти “Чорного комітету” та “Народної волі” розповсюдили заяву, в якій йдеться про те, що подібна акція – не остання і вони “дістануть кожного псевдоопозиціонера, хто колаборує з владою”.