У Вінниці на місці Будинку побуту “Ювілейний” пропонують створити сквер пам’яті загиблих. ПЕТИЦІЯ

12:06
Become a Patron!

У Вінниці зареєстрували петицію з пропозицією створити сквер й меморіал пам’яті загиблих від ракетного обстрілу 14 липня 2022 року.

Авторка петиції, Алла Черняхівська, звертається до місцевої влади з проханням сприяти створенню скверу й меморіалу пам’яті загиблим на місці Будинку побуту “Ювілейний”.

Війна завершиться, ми відзначатимемо перемогу! Але це місце ніколи не повинно стати місцем розважального центру чи нового житлового комплексу. Нехай про скорботне 14 липня 2022 року нинішнім і майбутнім поколінням вінничан нагадують сакури. Кількість цих дерев символізуватиме кількість загиблих. Пропонуємо також встановити меморіал зі світлинами загиблих. Це єдине, що ми, як рідні люди, можемо просити – вшанувати пам’ять, – йдеться у петиції.

Зазначено, що вже створена благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд пам’яті жертв та допомоги постраждалим від російського теракту в місті Вінниця, Україна, 14 липня 2022 року». Алла Черняхівська каже, що фонд готовий фінансувати частину витрат, пов’язаних з облаштуванням скверу й меморіалу.

Авторка петиції наводить інформацію про кількість загиблих і поранених внаслідок обстрілу Вінниці та зазначає:

В цих рядках і цифрах – біль сотень і тисяч вінничан, які втратили дітей, батьків, рідних, друзів, колег. Ця трагедія не завершилась Днем жалоби 15 липня. Вона з нами щодня. (…) Моїй донечці, Олександрі Борівській, назавжди залишилося 18 років. Вона загинула на місці, – розповідає авторка петиції.

Станом на 11:55 сьогодні петиція набрала 119 підписів із 350 необхідних. Підтримати звернення можна ще протягом 14 днів – до 21 серпня.

Нагадаємо, 15 липня у Вінниці зареєстрували петицію з пропозицією встановлення меморіальної дошки для вшанування пам’яті загиблих від ракетного обстрілу міста 14 липня 2022 року на площі Перемоги. Петиція зібрала 351 голос з необхідних 350.

Фото – телеграм-канал ДСНС

Читайте також: У Вінниці пропонують встановити меморіальну дошку для вшанування пам’яті загиблих від ракетного обстрілу. ПЕТИЦІЯ

Читайте також: Ракетний удар по Вінниці 14 липня (ТЕКСТ ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.