У Вінниці на медичну галузь додатково спрямували понад 13 мільйонів гривень

12:16
Автор: Юлія Плахтій

Вінницька міська рада спрямувала понад 13 мільйонів гривень на підтримку галузі охорони здоров’я. Зокрема 11 мільйонів гривень – на виплати муніципальних надбавок медикам, які надають допомогу хворим з COVID-19, а ще 2,1 мільйона – на медикаменти та засоби індивідуального захисту.

Рішення про відповідні зміни до бюджету депутати підтримали сьогодні, 30 квітня, під час сесії міської ради. Міський голова Сергій Моргунов підкреслив, що цього року День Європи у Вінниці офлайн не відзначатиметься, а відтак кошти, які на це передбачались, спрямовуються на медицину.

 

– Ми виділяємо додатково кошти на галузь охорони здоров’я у розмірі понад 13 мільйонів гривень, з яких 11 мільйонів – це продовження виплат муніципальних надбавок медикам наших п’яти закладів вторинного рівня. Також 2,1 мільйона направляємо на медикаменти та засоби індивідуального захисту, які, на жаль, не можуть покритися за рахунок коштів НСЗУ. Я нагадаю, що ми дофінансовуємо близько 70% вартості лікарських засобів і засобів індивідуального захисту, – зазначив Моргунов.

Він також повідомив, що рішення про те, що цьогоріч місто не відзначатиме День Європи, було прийняте місяць тому через ситуацію із захворюванням на COVID-19. “Посвяткуємо, коли завершиться карантин”, – додав мер.

Моргунов також  звернувся до вінничан і закликав бути обачними під час святкування Великодня – дотримуватися дистанції та застосовувати засоби індивідуального захисту.