У Вінниці на екофестивалі “ДІЛИ” виступлять гурти “Latexfauna” і “Тонка”

8:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

Стали відомі перші музичні виконавці, які виступлять на екофестивалі “ДІЛИ” 2021. Це українські гурти “Тонка” і “Latexfauna”.

Як повідомили організатори, гурт “Тонка” буде відкривати цьогорічну програму проникливим інтеліджент попом 4 вересня.

За свої роки існування, вони вже встигли виступити на топових фестах і дістатись до нас. “Тонка” випустили три альбоми, останній з яких вийшов у світ в травні 2021 року. Основними ідеями гурту виступають вільне мислення та відкритість перед світом і собою. Обережно! Слухаючи їхні треки можна поринути у внутрішній транс естетичної насолоди, йдеться в анонсі виступу.

А гурт “Latexfauna” виступить на екофестивалі наступного дня  5 вересня.

В неділю, як тільки зайде сонце вас чекатимуть п’ять хлопців, гарячі слова, досвідчена команда, суржик як чесна мова, впевнені рухи і відвертість… Цей гурт справжня гордість української музики, вони займають лише топові місця в “ITunes” i “Google Play Music”. Їхні треки знімають усі внутрішні бар’єри й наповнюють тіло насолодою, кажуть організатори. 

Екофестиваль “ДІЛИ” відбудеться у Вінниці 4 та 5 вересня на SUN-території (вул. Маяковського, 243).  Придбати квитки можна ТУТ (поки ще за зниженими цінами). Детальніше про сам фестиваль та його локації – за ЦИМ посиланням.

Нагадаємо, що гурт “Тонка” виступав у Вінниці на першому екофесті “ДІЛИ” у 2019 році. Того вечора вони ділили сцену із “Jerry Heil”, “YUKO” та діджейкою “Tatie Kruu”. Як це було, читайте і дивіться за ЦИМ посиланням.

А перший сольний концерт “Latexfauna” у нашому місті відбувся у березні минулого року. В коротких блакитних шортах, леопардовій сорочці, в кольорових штанах і з неймовірною енергетикою… Якими хлопці з гурту запам’яталися нам – у репортажі: “Стільна музика собирає стільних людей”: у Вінниці відбувся “еротичний” концерт гурту “Latexfauna”.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.