«Стільна музика собирає стільних людей»: у Вінниці відбувся «еротичний» концерт гурту «Latexfauna»

18:35
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У коротких блакитних шортах, леопардовій сорочці, в кольорових штанах – такими хлопці з гурту “Latexfauna” вчора виступили у Вінниці з першим сольним концертом.

Все відбувалося у вінницькому клубі “Феріде Плаза”, який комфортно вмістив усіх слухачів – закоханих пар, які обіймалися на диванах чи тиснулися один до одного біля сцени, дівчат, які ловили повітряні поцілунки та “бісики” від музикантів, та всіх інших, хто танцював та вільно “мігрував” по залі.

За сорок хвилин після заявленого початку концерту музиканти вийшли на сцену та одразу притягнули частину слухачів до сцени. Хлопці, відомі зокрема своїми сценічними костюмами, у Вінниці були одягнені в “різнобій” з присмаком “хіпі” – яскраво-ядучий піджак, короткі приталені шортики, а також червоне взуття та строкатий шалик.

Пісні “Дослідниця”, “Лайм”, “Аяхуаска” у знаменитому млосному виконанні Дмитра Зезюліна “розгойдували” людей у наростаючій розкутій атмосфері. “Стільна музика собирає стільних людей” – “коронні” суржик та інтимні, дещо завуальовані меседжі у текстах додавали загальному настрою концерту пікантності та розслабленості. Хлопці зі сцени говорили не багато, але відповідні рухи стегон фронтмена часто зривали оплески та викрики здебільшого жіночої частини публіки.

– Це лише у Вінниці дівчата такі гарні, але пиз*ець “жосткі” – сказав гітарист гурту Ілля Случанко, після того, як одна з дівчат почала активно та кокетливо викрикувати щось до музикантів.

Протягом усього концерту Дмитро та Ілля приділяли увагу дівчатам біля сцени та всіляко загравали з ними: слали повітряні поцілунки, тримали та цілували “по-джентльменськи” руки та пускали бісики. Апогеєм таких загравань стало “дефіле” дівчини прямісінько на сцені, куди вона піднялася та протягом кількох хвилин притискалася до музикантів, позуючи на телефон подруги. Хлопці в свою чергу зреагували досить спокійно – слідкували за дівчиною поглядом, але продовжували співати.

До кінця концерту атмосфера загального збудження згустилася, чому додатково посприяло роздягання гітариста, який став чи не фронтменом учорашнього виступу. Торкання голих литок, обійми та поцілунки в щоки – так завершувався перший у Вінниці сольний концерт гурту “Latexfauna”.

Зігравши на біс, хлопці зійшли зі сцени та залишили публіку сам на сам з усією створеною за концерт енергією.

Концерт влаштований вінницькою ГО “Мистецьке об’єднання “ПЛАЙ”. Нагадаємо, окрім цього “ПЛАЙ” привезе до Вінниці гурт “Dakh Daughters”, детальніше читайте ТУТ.

Як відбувся вінницький концерт “Latexfauna” в позаминулому році– дивіться у нашому матеріалі за ЦИМ посиланням.

Фото – Марини Сербінович

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.