У Вінниці на базі “Ветеранського простору” учасники АТО/ООС можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію

20:08
Автор: Богдан Будай
Become a Patron!

У Вінниці з вересня цього року ветерани АТО/ООС, члени їхніх родин та сім’ї загиблих можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію та вторинну правову допомогу у “Ветеранському просторі”, розташованому за адресою вулиця Єрусалимка, 8.

Як йдеться на сайті інформаційного агентства “АрміяInform”, консультацію можна отримати щовівторка та щочетверга із 15:00 до 17:00.

За повідомленням, юридичну консультацію на базі “простору” надає начальниця відділу первинної правової допомоги Вінницької міської ради Людмила Люльчак. Фахівчиня роз’яснює ветеранам, як оформити спадщину чи зареєструвати земельну ділянку, розповідає, хто має пільги та як їх оформити, у чому суть пенсійної чи медичної реформи тощо.

Також вона допомагає складати заяви, скарги та інші документи правового характеру, окрім процесуальних. За необхідності, юристка може порадити, до яких фахівців міської ради необхідно звернутись, аби отримати відповідь на певне питання.

За словами керівника “Ветеранського простору” Олега Клембовського, спеціалістка вже провела 7 прийомів та надала консультації 14 ветеранам.

Також учасники бойових дій можуть отримати вторинну правову допомогу. Її безкоштовно надають юристи Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області, які співпрацюють з “Ветеранським простором”.

Зазначається, що для отримання юридичної допомоги без черги та з дотриманням карантинних вимог вінничани можуть попередньо зареєструватися за телефоном: 067 959 40 65.

Нагадаємо, що послугу безкоштовної юридичної консультації для ветеранів АТО/ООС у Вінниці також надають спеціалісти “Veteran Hub”, розташованого за адресою: вул. 8-го березня, 29. З червня цього року “хаб” запустив роботу “мобільного офісу”. Відтак, команда спеціалістів виїжджає на автівці до ветеранів, які не можуть прибути до Вінниці, та надають їм різноманітні послуги. В тому числі – юридичні. Детальніше про роботу “Мобільного офісу” – за ЦИМ посиланням.

Veteran Hub – це організація у Вінниці, яка була створена за підтримки IREX та Державного департаменту США у рамках Програми реінтеграції ветеранів, що надає безкоштовні послуги юридичної допомоги, консультації ветеранам щодо працевлаштування та інших питань.

Ілюстративне фото – slovoidilo.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.