Мобільний “Veteran Hub”: у Вінниці створили команду фахівців для допомоги ветеранам в області

14:01
Автор: В'ячеслав Луцков

На Вінниччині запускають Мобільний офіс “Veteran Hub” – команда спеціалістів виїздитиме на автівці до ветеранів, які не можуть прибути до Вінниці, та надаватимуть їм різноманітні послуги.

Презентація Мобільного офісу та прибуття відповідного транспорту відбулось сьогодні, 28 травня, у Вінниці – на території “Veteran Hub”.

 

 

 

 

 

Так, цього дня вінницький “Veteran Hub” отримав відповідний транспорт для поїздок по області. Ключі від нього передали представники київського Мобільного офісу “Veteran Hub”.

Так, на презентації представники вінницького Хабу розповіли, що наразі у Вінницькій області наразі близько 20 тисяч ветеранів, з яких лише близько 5300 – у Вінниці. Відтак, більшість ветеранів перебуває саме в області.

Інформація про кількість ветеранів у попередній період

Як повідомив Vежі Владислав Зайченко, координатор Мобільного офісу у Київській області, до переліку послуг, які надаватиме Мобільний офіс у Вінниці, входять юридичні консультації, послуги з психологічної допомоги, а також допомога з пошуку роботи.

Відповідно, в екіпажі працюватимуть водій, консультант із пошуку роботи, юрист і психолог; серед них – двоє ветеранів. Вони виїздитимуть до ветеранів в межах всієї Вінницької області – на домівку до ветеранів чи за вказаними ними координатами.

 

 

– Команда виїздить на виклик разом, тому що у клієнта під час юридичного чи психологічного запиту може виникнути ще один запит – іншого характеру. В такому разі ми одразу можемо надати увесь спектр послуг на місці й не витрачати зайві ресурси, – зазначив Зайченко.

Разом з тим, на презентації Мобільного офісу був присутній заступник обласного комісара, підполковник Ігор Гончарук, який вказав, що військовий комісаріат у Вінницькій області готовий до співпраці з Мобільним офісом, наприклад, спільних виїздів чи інформаційної підтримки.

Гаслом Мобільного офісу Хабу є “Робимо послуги доступними”

 

 

 

 

Наразі Вінниця – друге місто в Україні (після Києва), де функціонуватиме другий Мобільний офіс та одне з трьох міст (крім Києва та Дніпра), де вже є Хаби. В планах мережі “Veteran Hub” розширитись та до 2027 року відкрити 5-7 Хабів по Україні та мобільні офіси в них.

Як показала практика Мобільного офісу “Veteran Hub” в Києві, послуги, які надає мобільна команда, можуть допомогти багатьом ветеранам – за дев’ять місяців роботи київський Мобільний офіс допоміг понад 150 ветеранам.

Разом з тим, звернутися до Мобільного офісу можуть не лише самі ветерани, але й члени їхніх сімей або й інші особи (наприклад, представники місцевої влади).

 

 

 

Реєструвати звернення до вінницького Мобільного офісу  можна буде з 1 червня, а від моменту реєстрації до моменту прибуття команди в середньому йде три дні. Однак у разі необхідності, Мобільний офіс може прибути на терміновий виклик.

Вказується, що мобільна команда працюватиме з вівторка по суботу. Для надання послуг Мобільного офісу потрібно зателефонувати за номером 067 348 28 68. Звернутися до Veteran Hub у Вінниці можна за адресою: вул. Восьмого березня, 29.

На презентації зазначили, що Мобільний офіс став можливим за підтримки IREX та у партнерстві з канадською благодійною організацією Help Us Help.

Фото автора

Читайте також: Пес-“терапевт” та менеджери-психологи: як працює вінницький Veteran Hub. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.