× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці на Арабея хочуть збудувати таунхаус – громаду просять обговорити

19:30
Автор: Олексій Мацкевич

У Вінниці по вулиці Генерала Арабея, 9 планується будівництво чергового житлового комплексу. Але для остаточного рішення необхідні громадські обговорення, які розпочалися із 24 лютого.  Долучитись до обговорення мешканці міста можуть протягом місяця.

Житловий комплекс «Green`s» планують розпочати будувати у другому кварталі 2017 року, а закінчити – за рік. Інформацію з приводу громадських обговорень розмістили на сайті Вінницької міської ради.

На даний момент відомо, що житловий комплекс буде складатись з трьох 6-поверхових будинків на 236 квартир. Останні поверхи будуть мансардними. Також два з них будуть містити нежитлові приміщення.

  • Об’єкт планують розмітити за Вінницьким вищим професійним училищем безпеки життєдіяльності на незабудованій ділянці. Також житловий комплекс не буде виходити на територію лісу, – розповідають у Департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради.

Свої пропозиції та зауваження вінничани можуть надсилати до Департаменту правової політики та якості за адресою вулиця Соборна, 59, кабінет 710, а також за телефонами: (0432) 59-51-59 та (0432) 59-51-55.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.