У Вінниці на “Air Гогольfest” виступить реп-сенсація Alyonа Alyona

11:01
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Організатори “Air Гогольfest 2019” відкрили продаж абонементів на фестиваль і оголосили першого хедлайнера музичної сцени. Нею стала сенсація українського репу – Alyona Alyona.

Alyona Alyona – українська реп-виконавиця, яка почала музичну кар’єру лише у листопаді 2018 року, випустивши кліп “Рибки”. Але за такий короткий період публічних виступів, про неї вже написали американський “Vogue”, а видання “The New York Times” включив її до топ-списку 15 європейських виконавців, який варто послухати. Крім того, днями Аlyona Аlyona отримала міжнародну музичну нагороду “Anchor Award”, яку вручають перспективним молодим талантам. Аlyona Аlyona її отримала “за масивний, динамічний драйв, поставлений на ритми, що качають” та за популярність у світі, яку вона отримала всього за рік з початку кар’єри.

Як зазначено в анонсі “Air Гогольfest 2019”, Alyona Alyona – нова “надія” вітчизняного хіп-хопу та “мамка” українського репу – приїде до Вінниці менше як за місяць і виступить на головній сцені в останній день фестивалю.

  • Її текстам притаманна глибина та соціальна гострота. Аlyona Аlyona підіймає важливі соціальні теми, близькі багатьом з нас, – йдеться у повідомленні. – Своїм флоу Alyona Alyona вкладається у 138 ударів у хвилину! Яскрава та енергійна, вона запалить серця та змусить підтанцьовувати у такт її хітам. “Моє покоління починає свій рух!” – лунає по схилам Південного Бугу. Приходь послухати новий якісний український продукт!

Нагадаємо, що реперка Alyona Alyona із сольним концертом приїжджала до Вінниці наприкінці весни. Як це було, читайте і дивіться за ЦИМ посиланням. 

А на “Air Гогольfest 2019” (вул. 600-річчя, 21, завод “Кристал”) Alyona Alyona виступить у неділю, 20 жовтня. Початок – о 19:30.

Абонемент на всі події “Air Гогольfest 2019” (18-20 жовтня) можна придбати за ЦИМ посиланням.  Наразі їхня вартість становить 200 гривень, але ближче до фестивалю ціна буде збільшуватись.

Крім того організатори наголошують, що абонемент діє на ВСІ події фестивалю, окрім спецподії – опери-реквієм “IYOV”, яка увійшла в 10-ку кращих у світі. На неї потрібен окремий квиток, який можна придбати за ЦИМ посиланням. Його вартість становить також 200 гривень.

Фото – зі сторінки заходу у Фейсбук

Читайте також: Air ГогольFest оголосив відкритий відбір учасників на музичну програму фестивалю у Вінниці

Читайте також: “Дихай вільно”: організатори розповіли, яким буде Air ГогольFest-2019 у Вінниці. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: Чудо на Кристалі: що створив Air ГогольФест у Вінниці


✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.