У Вінниці минулоріч нові домівки знайшли 74 собаки

9:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

Минулоріч з Вінницького муніципального притулку для тварин вдалось влаштувати у нові домівки 74 собаки.

Як повідомляє Вінницька міська рада, за словами начальника Вінницького муніципального притулку для тварин Леоніда Зелінського, вилов безпритульних тварин здійснюється відповідно до санітарних норм та чинного законодавства.

Він зазначив, що вилученню не підлягають тварини, які раніше були стерилізовані, візуально ідентифіковані та під відповідальність опікуна поверненні у звичне середовище (крім випадків агресивної поведінки цієї тварини та наявність ознак хвороби чи каліцтва).

Застосовують три методи вилову: медикаментозний, механічний, комбінований. Бригада укомплектована службовим спеціалізованим автомобілем, технічними засобами, лікарськими засобами, ветеринарними препаратами та індивідуальним захисним спорядженням.

Тварини транспортуються до нашої установи в окремих клітках. Далі потрапляють у зону карантину, а згодом лікар їх оглядає та надає кваліфіковану допомогу. Для чотирилапих у нас створені належні умови. Прикладом, взимку у вольєрах тепло та затишно, адже працюють чотири твердопаливні котли, дрова на які заготовляють у МКП “Вінницязеленбуд”, – каже Леонід Зелінський.

Ветеринарний лікар Муніципального притулку для тварин Владислав Гандзій розповів, що операція зі стерилізації знижує ризик деяких захворювань:

Стерилізовані тварини живуть довше. А кастрація кобелів зазвичай допомагає зменшити ризик захворіти чотирилапому на рак яєчок і передміхурової залози, знижує прояви агресії. А у нестерилізованих самок із віком частіше розвивається рак молочної залози, піометра (небезпечна інфекція матки), які призводять до смерті.

Йдеться, що протягом минулого року у Муніципальному притулку стерилізували/кастрували 1664 котів та 800 собак. Також їх вакцинували та провели дегельмінтизацію.

Тим, хто бажає взяти до себе додому чотирилапого хвостаня, потрібно звернутись за телефоном – 067 383 8377 або ж приїхати за адресою притулку: Гонти, 26 Е. Більше про притулок за ЦИМ посиланням.

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.