У Вінниці модернізують покрівлю Палацу дітей та юнацтва. ФОТО

10:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці триває термомодернізація (утеплення) Вінницького Палацу дітей та юнацтва. Очікують, що в результаті виконаних робіт тепловтрати зменшаться у півтора рази.

Як ідеться на фейсбук-сторінці Сергія Моргунова, наразі будівельники влаштовують покрівлю над спортзалом та актовим залом Палацу, а також оновлюють характерний купол. Наступним етапом буде утеплення фасаду, заміна вікон та дверей, а також ремонт центрального входу та облаштування пандусу.

Утеплювати будівлю розпочали влітку. У результаті очікують, що тепловтрати зменшаться у півтора рази.

 

– У вересні нашому Вінницькому Палацу дітей та юнацтва виповнилося 85 років! Це один з найбільших і найкращих позашкільних закладів України. І важливо, щоб умови для вихованців були комфортними. Для цього влітку розпочали комплексну термомодернізацію закладу. […]

Упевнений, що цю новину з радістю сприйняли і педагогічний колектив Палацу, і багато вінницьких родин, чиї дітки тут займаються. А сьогодні – це 5 тисяч юних вінничан, – ідеться у дописі.

Як ідеться у тендері, реконструкція Палацу обійдеться у 18 464 252 гривень. Виконавцем є робіт ТОВ “Теплоенергетична компанія”.

Читайте також: Більше тепла та заощадження енергоресурсів: у Вінниці термомодернізують школу №13

Читайте також: В листопаді молочна кухня у Вінниці працюватиме в новому приміщенні на Хмельницькому шосе. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.