Більше тепла та заощадження енергоресурсів: у Вінниці термомодернізують школу №13

15:55
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці планують термомодернізувати школу №13, що по вулиці Максима Шимка. На це передбачено 22 мільйони 396 тисяч 168 гривень. 

Відповідне тендерне оголошення «Реконструкція будівлі (термомодернізація) комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Вінницької міської ради» по вул. М. Шимка, 1 в м. Вінниця» на сайті публічних закупівель ProZorro розмістив замовник – Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради.

Зазначено, що реконструкція школи запланована з метою зменшення споживання енергоресурсів, збільшення надійності основних конструктивних елементів, створення комфортних умов для проведення навчально-виховного процесу заради безпеки життя та здоров’я дітей.

Скріншот з Google-карт

Згідно з тендерною документацією, переможець торгів має у 2020 році виконати роботи, пов’язані з влаштуванням покрівлі.

Загалом проектні рішення передбачають утеплення фасаду «мокрим» способом (з подальшим декоративним опорядженням), цоколя, горищного перекриття неопалювального горища.

Також планується влаштувати покриття з металочерепиці та профнастилу над прибудовами з зовнішнім організованим водостоком і додатковими слуховими вікнами для вентиляції горищного простору.

Також мають замінити заповнення прорізів зовнішніх стін, що не відповідають вимогам з енергозбереження, зробити опорядження внутрішніх відкосів (в разі заміни вікон чи дверей).

В цокольному приміщенні планується утеплити стіни та влаштувати нове вимощення для захисту утеплення цоколя та запобіганню промокання основ будівлі.

Окрім того, в закладі мають влаштувати пандуси, замінити пошкоджені елементи кроквяного даху (що виявляться у процесі виконання робіт) та відремонтувати вхідні групи.

Також виконавець робіт зобов’язаний надати десять років гарантії на результат термомодернізації.

Зазначено. що для детальнішої інформації щодо реконструкції кожен учасник може звернутися до відділу інженерної підготовки департаменту для отримання проектної документації.

Пропозиції можна подавати до 23 липня, аукціон розпочнеться 24 липня. Роботи мають почати протягом десяти днів з дня підписання Договору підряду та наданням авансу. Завершити – до 1 вересня 2021 року (при умові безперервного фінансування).

Зазначимо, що тендер на термомодернізацію школи №13 оголошують вже не вперше. Попередній раз знайти виконавця робіт намагались наприкінці жовтня минулого року.

Читайте також: Спортивний комплекс та озеленення: як у Вінниці облаштують парк “Інтеграл”

Читайте також: На Вінниччині капітально ремонтують понад 200-метровий міст. ВІДЕО

Читайте також: «Найкращий дистанційний урок»: вінницька вчителька перемогла в міжнародному конкурсі

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.