У Вінниці введено в експлуатацію новий будинок за програмою “Муніципальне житло”. ФОТО

15:25
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці муніципальний будинок за адресою вулиця Маяковського, 138-Б готовий зустрічати новоселів. Об’єкт введено в експлуатацію 10 березня. 

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Вінниці Сергій Моргунов, це дев’ята багатоповерхівка, збудована за програмою «Муніципальне житло».

  

– У ній оселяться 80 вінницьких родин. Важливо, що переважно це – медики, освітяни та інші працівники бюджетної сфери, учасники бойових дій, багатодітні родини, молоді сім’ї. Як вважають учасники програми, муніципальне житло – це гарний баланс ціни та якості, – наголосив Сергій Моргунов.

Також очільник міста повідомив, що наразі на вулиці Маяковського триває будівництво другого 10-поверхового муніципального будинку, який також матиме 80 квартир. Здати будівлю планують до кінця 2020 року.

  

Міський голова також нагадав, що програма «Муніципальне житло м. Вінниці» діє з 2009 року.

– Це була ініціатива Володимира Гройсмана. Попит на неї серед мешканців громади зберігається. За цей час збудовано більше 47,9 тисячі квадратних метрів житла, ключі від нових квартир отримали майже 700 вінницьких родин, – пише Сергій Моргунов.

Заступник міського голови Андрій Очеретний на своїй фейсбук-сторінці уточнив, що за період дії програми «Муніципальне житло» було реалізовано 5 об’єктів будівництва (які нараховують 8 житлових будинків).

Очеретний також зазначив, що перший муніципальний будинок шостого об’єкта програми по вулиці Маяковського, 138 – Б було введено в експлуатацію 10 березня, а наразі на цій же вулиці ведеться будівництво 2-го будинку, який також матиме 80 квартир.

«Загалом, по 6 об’єкту Програми визначено 89 учасників, з яких: працівники бюджетної сфери та комунальних підприємств; учасники бойових дій та внутрішньо переміщені особи; молодь; особи з інвалідністю ; багатодітні родини; громадяни, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи» – уточнив Очеретний.

  

Він також нагадав, що в першу чергу програма «Муніципальне житло» розроблялась з метою поліпшення житлових умов громадян, які працюють в бюджетній сфері та отримують невелику заробітну плату. Разом із тим, учасниками програми можуть бути:

– особи, які належать до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

– молоді сім’ї та молоді одинокі громадяни до 35 років включно, які перебувають на квартирному обліку;

– ветерани праці, особи з інвалідністю, ​багатодітні сім’ї;

– внутрішньо переміщені особи, які мають намір оселитися в м. Вінниця;

– учасники бойових дій, які проходили військову службу в зоні АТО/ООС, зареєстровані на території міста Вінниці або Вінницької області.

«Участь у програмі дає можливість придбати житло з найкращим співвідношенням «ціна – якість». Програмою передбачається можливість фінансування об’єктів за власні кошти учасників програми, іпотечні житлові кредити уповноважених фінансових установ – партнерів Програми, кошти будівельних організацій, кошти бюджету Вінницької міської ОТГ» – зазначив Очеретний.

Читайте також: Наступне «Муніципальне житло» у Вінниці може з’явитися по вулиці Зодчих

Читайте також: У Вінниці 52 родини військовослужбовців отримали нові квартири. ФОТОРЕПОРТАЖ

Фото – з Фейсбук-сторінок Сергія Моргунова та Андрія Очеретного

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.