У Вінниці міськрада визначила, хто матиме безлімітні пільги в муніципальному транспорті

14:33
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Сьогодні, 25 червня, у Вінницька міська рада підтримала рішення про безкоштовний проїзд для батьків багатодітних сімей, дітей-сирот та дітей, позбавлених батьківського піклування. Їм видаватимуть електронні проїзні  квитки з необмеженою кількістю поїздок.

Як повідомляє Вінницька міська рада на своєму сайті, окрім цих пільгових категорій користуватися громадським транспортом безкоштовно зможуть ветерани з інших міст, які приїжджають до Вінниці лікуватися. Відтак медичні установи отримають електронні квитки, якими зможуть користуватись пільговики на час перебування у лікарні.

– На черговій сесії міської ради 25 червня депутати підтримали рішення, за яким батьки багатодітних сімей, які мешкають на території ВМТГ, та в яких виховується п’ятеро і більше дітей, а також діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, – матимуть необмежену кількість поїздок у транспорті КП «ВТК». 

Так само як і за проїзд учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та прирівняних до них осіб,  які не проживають у Вінницькій міській територіальній громаді, але приїжджають до міста на лікування в медичні заклади.

Як ідеться у дописі, перевезення цих пільгових категорій будуть відшкодовувати транспортній компанії з міського бюджету.

З приводу цього сьогоднішнім рішенням сесії міської ради внесені відповідні зміни до Комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської територіальної громади на 2015-2021 роки».

Фото – Veжа

Читайте також: З 1 червня у Вінниці зросте вартість проїзду в “маршрутках” та буде безготівкова оплата

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.