У Вінниці Міністр оборони України відзначив державними нагородами медиків та військових. ФОТО, ВІДЕО

13:26
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Міністр оборони України Олексій Резніков відвідав Вінниччину з робочим візитом. Так, у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону та в Командуванні Повітряних Сил ЗС України він нагородив медиків і захисників неба державними нагородами та вогнепальною зброєю.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці “Командування Повітряних Сил ЗСУ” та опублікували відповідне відео візиту.

Зазначається, що у рамках візиту Міністра оборони України супроводжували командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Микола Олещук, командувач Медичних сил ЗС України генерал-майор Тетяна Остащенко та представники місцевої влади.

 

Як видно з відео, Олексій Резніков подякував військовим медикам за їх роботу та нагородив відзнаками:

Мене мама вчила, що завжди треба вміти казати “дякую” людям, які точно заслуговують на те, щоб їм сказали “дякую”. А оскільки моя мама ще й була лікарем, то для мене це подвійна місія приїхати сюди та привітати наших військових медиків. Які відповідно тут в центрі роблять надзвичайно важливу справу – вони рятують життя, лікують, реабілітують наших військовослужбовців, які приїжджають з фронту і потребують їхньої допомоги. Тому сьогодні я казав спочатку “дякую” нашим військовим медикам і медичним працівникам Збройних сил України.

 

 

Окрім цього, керманич оборонного відомства подякував волонтерам, а також вручив нагородну зброю офіцерам, які пильнують наше небо.

 

Фото та відео – https://www.facebook.com/kpszsu/

Читайте також: Міністр оборони України Резніков відзначив вінницьких волонтерів нагородами Міноборони. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.