У Вінниці інструктор автошколи п’яним навчав майбутнього водія

17:36
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці поліцейські задокументували інструктора однієї із міських автошкіл, який здійснював підготовку майбутнього водія у стані алкогольного сп’яніння. Результат освідування чоловіка склав 0,52 проміле алкоголю в організмі.

Про це повідомляється на сайті ГУНП у Вінницькій області.

Так, 12 квітня під час профілактичних заходів поліцейські ГУНП спільно з оперативниками Вінницького управління ДВБ та патрульними виявили трьох інструкторів, які не мали чинного документа спеціаліста з підготовки водіїв транспортних засобів. Відносно порушників правоохоронці винесли постанови за ст. 127-3 КУпАП (Порушення порядку підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів).

Крім того, цього ж дня поліцейські задокументували інструктора однієї із міських автошкіл, який здійснював підготовку майбутнього водія у стані алкогольного сп’яніння. Результат освідування чоловіка склав 0,52 проміле алкоголю в організмі.

Зрештою чоловіків, які здійснювали підготовку майбутніх водіїв, відсторонили від виконання ними своїх обов’язків. Матеріали про вчинення адміністративного правопорушення скеровано на розгляд суду.

Ілюстративне фото – autoinstructor.com.ua