У Вінниці ініціювали створення робочої групи з питань вшанування пам’яті загиблих в російсько-українській війні

14:54
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні у Вінниці під час сесії міськради ініціювали створення робочої групи з питань вшанування пам’яті загиблих в російсько-українській війні. Також цього дня вшанували пам’ять загиблих за Україну захисників та захисниць. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, створення зазначеної робочої групи необхідна для поглиблення діалогу з родинами загиблих, аби визначити основні принципові позиції щодо вшанування пам’яті загиблих в російсько-українській війні. Очолити робочу групу запропонували депутатці міської ради та керівниці Центрального представництва Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Юлії Приймак.

– Путін розпочав війну проти України своїм указом, 22 лютого 2014 року. Війна йде досить довго. В багатьох з нас, хтось зараз воює, а хтось з нас – уже втрачав рідних та друзів. Сьогодні на сесії ми уже прийняли програму щодо допомоги нашим захисникам та захисницям, а також родинам загиблих. Але я переконаний, що цю роботу потрібно поглиблювати, і, що важливо, – ні в якому разі не відділяти тих, хто гинув з 2014 року, – каже очільник Вінниці Сергій Моргунов. 

За словами Сергія Моргунова, існує досить багато ідей та пропозицій щодо конкретних заходів з вшанування пам’яті усіх, чиє життя забрала війна:

Тому, щоб зібрати усі думки, і визначити єдину позицію, яка б влаштовувала усіх, пропоную створити робочу групу в складі депутатів міської ради, представників родин загиблих та громадських організацій, в тому числі нашого Ветеранського простору, який працює з 2015 року і теж має власний погляд та досвід. Таким чином, думаю, ми можемо досить швидко визначитися з основними принциповими позиціями по вшануванню пам’яті загиблих в російсько-українській війні.

Нагадаємо, сьогодні, 24 лютого 2023 року, річниця початку повномасштабної війни рф проти України. Цього дня у місті вшанували пам’ять Героїв та Героїнь, які боролись за незалежність України з 2014 року. 

 

На церемонії покладання квітів до Пам’ятного знаку Небесній Сотні, загиблим за Україну Героям та інтерактивної стели пам’яті на площі Тараса Шевченка були рідні Захисників та Захисниць, представники влади та громадськість.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці спрямували майже 22 мільйони гривень на потреби вінницьких військових

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.