У Вінниці спрямували майже 22 мільйони гривень на потреби вінницьких військових

13:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 24 лютого, під час чергової сесії Вінницької міської ради затвердили чергові зміни до бюджету Вінницької МТГ на 2023 рік. Йдеться про перерозподіл деяких видатків спеціального фонду у межах загальної суми асигнувань, передбачених у головному кошторисі на поточний рік.

Як повідомляє Вінницька міська рада, згідно з рішенням депутатів на потреби захисників спрямують майже 22 мільйони гривень. Зазначено, що рішення дозволить, зокрема, оперативно перенаправити кошти на зміцнення матеріально-технічного забезпечення військових частин і формувань, а також заходи, пов’язані з безпекою населення та захистом громади.

Зокрема, 11 мільйонів гривень спрямують для виконання «Програми заходів забезпечення обороноздатності військових частин та інших військових формувань Вінницького гарнізону, територіальної оборони та мобілізаційної підготовки на території Вінницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки». Також 10,8 мільйона гривень виділять для матеріально-технічного зміцнення та підвищення боєздатності військової частини Нацгвардії.

На реалізацію заходів правоохоронної програми теж додали кошти і частину з них спрямують на потреби Вінницького міського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС області.

Також підсилено фінансове забезпечення пожежних частин, аби вони мали змогу оперативніше та ефективніше реагувати у випадку надзвичайних ситуацій.

Крім цього, передбачене фінансування для завершення робіт, які пов’язані із ліквідацією наслідків російського теракту 14 липня 2022 року. Зокрема – на продовження капітального ремонту будівель комунальних закладів.

Додаткові кошти окремо спрямували й на капітальний ремонт багатоквартирних будинків (включно з будинками ОСББ), укриттів шкіл та дитячих садочків, організацію благоустрою населених пунктів.

Спрямовуємо кошти на підтримку наших Збройних Сил, підрозділів оборони і силових структур, які сьогодні забезпечують безпеку в нашому місті і області. В цьому рішенні ми понад 20 млн грн виділяємо на покращення забезпечення 4 військових частин, це в тому числі закупівля генераторів, які потрібні безпосередньо на фронті в зоні активних бойових дій. Так само надаємо 4 млн грн на підтримку нашого Військово-медичного центру – на проведення відповідних відновлювальних робіт у певному відділенні. Також підтримуємо підрозділи ДСНС. Окрім того щодо будівлі ДРАЦСу, у тому числі і укриття, потрібні відновлювальні ремонтні роботи внаслідок ракетного удару, – каже міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Ілюстративне фото – https://finbalance.com.ua/

Читайте також: Генасамблея ООН ухвалила резолюцію, яка закликає росію зупинити бойові дії та закріплює основні положення української «формули миру»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.